صفحه اصلی > قوانین و مقررات
.: قوانین و مقررات

قوانین و مقررات نمایشگاه شانزدهمین کنفرانس بین­المللی انجمن هوافضای ایران

۱. غرفه­ ها در زمان مشخص شده قبل از نمایشگاه چیدمان شود تا در روز افتتاحیه مشکلی بروز نکند. درضمن وسائل اضافی و صندوق­ های خالی از محوطه نمایشگاه خارج گردد.

۲. به منظور ارائه خدمات موثرتر ، پیشنهاد می­ شود شرکت­ها با جدیدترین بروشورها ، کارت ویزیت و امثالهم و حتی الامکان دو زبانه، در نمایشگاه حاضر شوند.

۳. لطفاً همه غرفه­ داران محترم ، ساعت شروع و پایان نمایشگاه را در ۳ روز برگزاری ، مدنظر قرار داده و در همه ساعات ذکر شده در غرفه حضور داشته باشند.

۴. برای پرهیز از تنوع­ گرایی و کمک به یکنواختی، مناسب است غرفه­ داران با لباس مناسب در غرفه­ های خود حاضر شوند.

۵. حتماً یک نفر به عنوان مسئول اصلی غرفه به ستاد برگزاری معرفی شود.

۶. الصاق کارت شناسایی تحویلی به مسئولان غرفه ، در مدت حضور در نمایشگاه ، الزامی است.

۷. حضور بالاترین مقام شرکت در روز افتتاحیه در سالن همایش و غرفه ، الزامی است.

۸. نمایش کالاهای که مخالف با شئونات جمهوری اسلامی ایران باشد ، ممنوع است.

۹. برق غرفه­ ها بر اساس ظرفیت نمایشگاه واگذار خواهد شد. شرکت­ کنندگان رأساً مجاز به استفاده از برق بدون مجوز مسئولین نخواهند بود، درغیر اینصورت مسئول جبران خسارات وارده می باشند. درضمن ، قراردادن هرگونه اشیای قابل اشتعال ،کارتن و وسائل بسته بندی و امثالهم در مسیر کابل­های برق و پانل­ها ، مطلقاً ممنوع می باشد.

۱۱ . غرفه­ داران محترم نارسایی­ های موجود را یادداشت کنند و در اسرع وقت به مسئول ستاد برگزاری نمایشگاه اعلام نمایند و خود، رأساً، اقدام به رفع مشکل ننمایند.

۱۱ . شرکت کنندگان محترم خواهشمند است چهارچوب و قوانین حاکم بر ساختار غرفه را رعایت نمایند.

۱۲ . واردکننده خسارت به اموال و محوطه نمایشگاه ، موظف به جبران خسارات وارده می باشد.

۱۳ . شرکت­ کنندگان مسئول نظافت داخل غرفه­ های خود می­ باشند که همه روزه بایستی قبل از شروع ساعت بازدید انجام گیرد.

۱۴ . شرکت­ کنندگان مجاز به تبلیغ برای کالاهای خود از طریق تبلیغات منفی برای کالاهای مشابه سایر شرکت کنندگان یا رقبای تجاری خود نیستند.

۱۵ . نصب هرگونه بلندگو و یا وسائل دیگری که موجب مزاحمت سایر شرکت­ کنندگان شود ، ممنوع است.

۱۶ . برگزارکننده حق دارد از هر قسمت از نمایشگاه و غرفه­ ها ، عکس و یا فیلم تهیه کند و این عکس ها ممکن است برای درج در رسانه­ ها استفاده شود و شرکت­ کنندگان در نمایشگاه هیچگونه ادعایی از بابت حق الامتیاز نخواهند داشت.

17 . شرکت کنندگان مجاز به نصب هیچگونه شعار ، تابلو و نوشته بر روی دیوارهای نمایشگاه و خارج از محوطه غرفه خود نمی باشند. موارد مجاز را ستاد برگزاری مشخص می نماید.

۱۸ . نصب هرگونه بیلبورد و بنر در فضاهای عمومی سالن و یا محوطه ورودی نمایشگاه می­بایستی با هماهنگی برگزارکننده انجام پذیرد.

۱۹ . نگهداری هرگونه مواد آتش­ زا در داخل غرفه و حتی بیرون آن، ممنوع می باشد. موارد مجاز را ستاد برگزاری تعیین می کند.

۲۱ . جمع آوری و بسته­ بندی کالاهای مورد نمایش و تحویل غرفه­ ها باید پس از اختتامیه و حداکثر یک روز پس از پایان آن انجام گیرد.

۲۱ . برگزارکننده مجاز است غرفه شرکت­ کنندگانی را که مقررات را رعایت نمی­ کنند در هر زمان که صلاح بداند تعطیل نماید و در اینصورت شرکت­ کنندگان هیچگونه حقی برای مطالبه مبالغ پرداخت شده نخواهند داشت.